Trudno odszukać malucha, które nie lubiłoby Lego

Lego – nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej chyba największej firmie która produkuje najbardziej znane klocki na świecie. I jakich by nie miało albo nie pragnęło mieć i bawić się nimi. Historia tych rewelacyjnych klocków będzie sięgać początku dwudziestego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii założona została firma, jaka w ciągu kilku kolejnych dekad stała się światowym potentatem na rynku dziecięcych klocków. Niewątpliwie do tego sukcesu bardzo się przyczynił opracowany w latach pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.

Lego

Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki niemu każdy z klocków z dowolnej serii można połączyć z innym, przez co dzieci mają nieograniczone możliwości na zabawę.

Zainteresowały Cię tematy, które tutaj przeczytałeś w powyższym artykule? Jeżeli tak, to ponadto zweryfikuj ofertę u źródła (http://ipschool.pl/pl/musicschool/offer), a uznasz, że wszelkie materiały są prawdziwe.

Przez całą historię firmy w ofercie pojawiło się całe mnóstwo klocków uniwersalnych, takich jak domy, pojazdy i postacie, lecz i kilkanaście serii tematycznych, nawiązujących do popularnych filmów albo od zera wykreowanych przez projektantów duńskiej firmy – lego batman. Najpopularniejsze serie nawiązujące do filmów to Star Wars, Piraci z Karaibów i Harry Potter, ale co chwilę pojawiają się następne, przykładowo takie jak nowość z 2014 roku zwana lego mixels.

Mikołaj czy gwiazdka to czas, gdy miliony najmłodszych otrzymują mniejsze lub większe pudełko z klockami lego do układania, przy jakich spędza później długie godziny. Wybierając zestaw klocków na upominek warto dobrze sprawdzić wiek, dla jakiego są one dedykowane. Jest to następna duża zaleta tych klocków, na

lego

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com

każdym pudełku producent prezentuje wiekowy przedział, dla którego dana seria będzie najbardziej odpowiednia.

Przykładowo lego bitwa o helmowy jar dedykowana jest dzieciom od 10 do 14 lat, co bynajmniej nie oznacza że nie mogą bawić się nimi dzieci młodsze czy na przykład dorośli – lego mixels.

Jeżeli pasjonuje Cię takie zagadnienie, kliknij tutaj i zdobądź więcej info (http://www.ed.torun.pl/pieczatki/). Warto poznać opisywany w tym miejscu temat dokładniej!

Rzecz jasna nie powinno się ich dawać rocznemu maluchowi, lecz pięciolatek z pewnością będzie mógł po nie sięgnąć, tyle że może się trochę zniechęcić przy skomplikowanej konstrukcji. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym technologiom klocki te zaczęły się pojawiać również w filmach i grach komputerowych, czego najlepszym przykładem będzie lego batman 2 dc super heroes gra ps3.

, , ,

Related posts

Edukacyjne zabawki, czyli jak stymulować rozwój najmłodszych

Zastanawiasz się jaką zabawkę wybrać dla swojego dziecka, aby wspomóc jego rozwój i by szybko mu się nie znudziła? W sklepach dostępnych jest wiele zabawek, które wydając dźwięki ”nawołują” do kupna. Niestety, edukacyjne są tylko z nazwy, gdyż spora ich część opiera się na odtwarzaniu tego samego działania przez dziecko. Jeśli szukasz zabawek, które będą stymulowały rozwój dziecka na wielu płaszczyznach zdecyduj się na zabawki kreatywne.

Wyjątkowość cenionych opcji – artykuły dziecięce

Rewelacyjne rozwiązania to wiele wielokrotnie sprawdzonych ofert. Możliwości oferowane obecnie klientom to doskonała jakość w najlepszym wydaniu. Propozycji, co wpadają w gusta klientów, wciąż przybywa. Korzystne ceny to zdecydowanie nie wszystko, co może nasza firma obecnie zaoferować. Markowe kapcie dla dzieci spełniają w stu procentach oczekiwania klientów, a korzyści wypływające z wyboru rekomendowanych na szeroką skalę opcji są bezsprzecznie nieocenione.

Kreatywne zajęcie dla dzieci

Bywa, że myślimy o tym, w jaki sposób zająć naszym pociechom czas. Nie jest prosto znaleźć zabawę dla swoich dzieci. Trzeba czasem bardzo się zmęczyć, żeby nasze dziecko naprawdę było zadowolone.

W jaki sposób przygotować ciekawy plac zabaw dla maluchów?

Dzieci w każdym wieku przeważnie są rzeczywiście ruchliwe, dlatego większość rodziców chce w inny sposób rozładować ich energię, gdyż w przeciwnym wypadku przekształci się ona w niczym niezakłócone rozrabianie. Idealnym rozwiązaniem są oczywiście wizyty na placach zabaw, dostępnych w każdym mieście. Takie publiczne place zabaw są przeważnie wyposażone w atrakcyjny i bezpieczny sprzęt, niemniej warto jest zastanowić się nad urządzeniem ich namiastki we własnym ogrodzie. Jak?

Jaki podarunek uraduje przedszkolaka

Wybierając podarunek dla przedszkolaka łatwo można się zagubić wśród wielości barwnych przedmiotów znajdujących się na rynku. We współczesnych czasach, kiedy maluchy posiadają bardzo wiele zabawek, tylko niewielka ich część przyciąga uwagę tak, że będą sprawiać przyjemność dłużej niż przez parę chwil.

Latest posts

Minecraft to współcześnie jedna z najbardziej popularnych gier na rynku

Minecraft to obecnie jedna z najbardziej znanych gierek na polskim rynku - w naszym kraju, lecz zapewne w pozostałych także, natrafić można na dziesiątki tysięcy zapalonych sympatyków akurat tej gry. Tak naprawdę autor artykułu nie może się zaliczyć do wielkich fanów Minecrafta, ale naturalnie doskonale rozumie potęgę owego rozrywkowego produktu.

Crowdfunding na rewelacyjnym poziomie

Wielu finansistów od lat głowi się nad tym, jak postępować, aby osiągać rewelacyjne wyniki w tej branży. Eksperci co do jednego nie mają wątpliwości oraz mówią zgodnym głosem – przemyślane działanie i w odpowiedni sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma dużo mocnych stron i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zyskuje wciąż na znaczeniu, także jeśli chodzi o Polskę. Zysk zostanie spostrzeżony już niedługo!

Idealny pomysł na wolne popołudnie – przeglądarkowe gry szczególnej jakości

W internecie wyszukać można sporo rozrywki. Ciekawe, oscylujące zazwyczaj w pewnej tematyce gry przeglądarkowe mają to do siebie, że mogą dopasować się do gustu użytkownika w pełni. Gracz może wcielać się w różne postaci i działać w całkowicie fikcyjnym, tak dalekim od prawdziwego świecie. Najlepszy pomysł na spędzenie wolnego czasu w domowym zaciszu oraz poznanie czegoś nowego to właśnie krótka sesja grania w gry przeglądarkowe. Wybierz coś dla siebie i rozpocznij wirtualne przygody już dzisiaj.

Następna odsłona gry, która daje nam możliwość, choć przez moment zostać gwiazdami piłki nożnej

Wszyscy mniejsi i więksi chłopcy chcieli, chociaż przez chwile poczuć się jak piłkarze z czołówki światowej. Dlatego producenci gier komputerowych od lat widząc w tym możliwość zarobku, wypuszczają na rynek następne wersje gry, gdzie możemy przenieść się na największe stadiony światowych drużyn i walczyć o puchary. Od końca września możemy grać w najnowszą odsłonę fifa 15. To naprawdę wspaniałe, że każda kolejna wersja jest jeszcze bardziej urozmaicona. Tym razem wzięto pod uwagę wiele szczegółów.