Trudno odszukać malucha, które nie lubiłoby Lego

Lego – nie ma chyba dziecka, które by nie słyszało o tej chyba największej firmie która produkuje najbardziej znane klocki na świecie. I jakich by nie miało albo nie pragnęło mieć i bawić się nimi. Historia tych rewelacyjnych klocków będzie sięgać początku dwudziestego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii założona została firma, jaka w ciągu kilku kolejnych dekad stała się światowym potentatem na rynku dziecięcych klocków. Niewątpliwie do tego sukcesu bardzo się przyczynił opracowany w latach pięćdziesiątych sposób łączenia klocków.

Lego

Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki niemu każdy z klocków z dowolnej serii można połączyć z innym, przez co dzieci mają nieograniczone możliwości na zabawę.

Zainteresowały Cię tematy, które tutaj przeczytałeś w powyższym artykule? Jeżeli tak, to ponadto zweryfikuj ofertę u źródła (http://ipschool.pl/pl/musicschool/offer), a uznasz, że wszelkie materiały są prawdziwe.

Przez całą historię firmy w ofercie pojawiło się całe mnóstwo klocków uniwersalnych, takich jak domy, pojazdy i postacie, lecz i kilkanaście serii tematycznych, nawiązujących do popularnych filmów albo od zera wykreowanych przez projektantów duńskiej firmy – lego batman. Najpopularniejsze serie nawiązujące do filmów to Star Wars, Piraci z Karaibów i Harry Potter, ale co chwilę pojawiają się następne, przykładowo takie jak nowość z 2014 roku zwana lego mixels.

Mikołaj czy gwiazdka to czas, gdy miliony najmłodszych otrzymują mniejsze lub większe pudełko z klockami lego do układania, przy jakich spędza później długie godziny. Wybierając zestaw klocków na upominek warto dobrze sprawdzić wiek, dla jakiego są one dedykowane. Jest to następna duża zaleta tych klocków, na

lego

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com

każdym pudełku producent prezentuje wiekowy przedział, dla którego dana seria będzie najbardziej odpowiednia.

Przykładowo lego bitwa o helmowy jar dedykowana jest dzieciom od 10 do 14 lat, co bynajmniej nie oznacza że nie mogą bawić się nimi dzieci młodsze czy na przykład dorośli – lego mixels.

Jeżeli pasjonuje Cię takie zagadnienie, kliknij tutaj i zdobądź więcej info (http://www.ed.torun.pl/pieczatki/). Warto poznać opisywany w tym miejscu temat dokładniej!

Rzecz jasna nie powinno się ich dawać rocznemu maluchowi, lecz pięciolatek z pewnością będzie mógł po nie sięgnąć, tyle że może się trochę zniechęcić przy skomplikowanej konstrukcji. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym technologiom klocki te zaczęły się pojawiać również w filmach i grach komputerowych, czego najlepszym przykładem będzie lego batman 2 dc super heroes gra ps3.

, , ,

Related posts

Wyprawka dla maleństwa

Czego potrzebuje mały człowiek? Co może okazać się niezbędne, co pomocne a bez czego spokojnie możemy się obyć w czasie opieki nad maleństwem? Na rynku mamy ogrom akcesoriów które mogą znacząco ułatwić życie dziecku i nam oraz pomóc w rozwoju dziecka.

Kupmy maluchowi super zabawkę!

Trzeba zapewnić swoim dzieciom cały żywot. Jeśli ktoś nie miał na swoje nieszczęście miłego dzieciństwa zapewne w dorosłości także nie będzie mu zbyt dobrze.

Bezpieczne materiały stosowane przy budowie placów zabaw – zalety nawierzchni syntetycznych.

Coraz częstszym widokiem na osiedlowych placykach są niewielkie place zabaw. Większość z nich jest stawiana na zwykłej trawie, która jest stosunkowo bezpieczna i praktyczna. Lecz mimo wszystko ziemia ma dość dużą twardość i przy uderzeniu z nieco większej wysokości można zrobić sobie krzywdę, z tego też powodu coraz bardziej powszechne są specjalne nawierzchnie mające dobre parametry jeśli chodzi o amortyzację.

Przedstawiamy hity w rzeczach dla młodych mam oraz dzieci

Macierzyństwo, choć często tak wymarzone, niesie ze sobą pewne trudności i dużo nieprzespanych nocy. Dlatego też dobrze jest nawet przed zajściem w ciążę zaopatrzyć się w kilka niedrogich wynalazków, które ułatwią ten czas. W nowym tysiącleciu warto zapewnić dzieciom wszystko co dla nich najwłaściwsze i silnie postarać się o najdoskonalsze akcesoria potrzebne po porodzie, które dobrze nabywać z głową.

Doskonała zabawa pod czujnym okiem

Kiedy lato się rozpoczyna pojawia się więcej opcji, ale i zagrożeń dla naszych dzieci. Właściwie to o każdym czasie w roku można to powiedzieć, niemniej to latem właśnie, gdy można wszędzie się bawić zastawia się pułapki na nasze dzieci. Nawet taki rowerek dla dziecka może okazać się zagrożeniem, gdyż słaba koordynacja i nieoczekiwane pomysły mogą przerodzić się w groźny uraz.

Oryginalne upominki komunijne

W ostatniej dekadzie średni koszt prezentu na komunię wzrósł nawet kilka razy. W latach 90 do najchętniej kupowanych prezentów należały: rowery, zegarki, klocki i pozostałe zabawki. Obecnie zwykle preferowane są urządzenia elektroniczne: konsole do gier, tablety, smartfony, laptopy i tak dalej. Budżety części przyjęć z okazji pierwszej komunii potrafią dorównać na chwilę obecną budżetom wystawnych wesel.

Latest posts

Bezpieczne materiały stosowane przy budowie placów zabaw – zalety nawierzchni syntetycznych.

Coraz częstszym widokiem na osiedlowych placykach są niewielkie place zabaw. Większość z nich jest stawiana na zwykłej trawie, która jest stosunkowo bezpieczna i praktyczna. Lecz mimo wszystko ziemia ma dość dużą twardość i przy uderzeniu z nieco większej wysokości można zrobić sobie krzywdę, z tego też powodu coraz bardziej powszechne są specjalne nawierzchnie mające dobre parametry jeśli chodzi o amortyzację.

Doskonałe zabawki firmowe dla dzieci

Jednym z bardziej interesujących prezentów dla dziecka, prócz zaoferowanemu mu czasu przez rodzica, jest zakup piesków chi chi love z najnowszej kolekcji marki. Zabawki tego rodzaju dostępne są w zróżnicowanych formach, natomiast szczególną popularnością cieszą się pieski organizujące bal. Dziecko staje się rzeczywistym właścicielem zwierzątka, traktuje je jak żywe, dzięki czemu w naturalny sposób uczy się odpowiedzialności oraz określonych zachowań. Jest to doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych i to właśnie docenią oni od początku.

Pierwsza randka przez internet?

Randkowy serwis Sympatia został utworzony w 2002 r.. Od startu swojej działalności daje możliwość jaką jest poznawanie interesujących ludzi, nawiązywanie nowych przyjaźni oraz flirt, świetną zabawę oraz szukanie wielkiej miłości.

Czy zadajesz sobie pytania, kim jesteś i czego chcesz od życia? To bardzo istotne zagadnienia

Nikt nie posiada skutecznego przepisu na życie. Po prostu. Nawet te wszystkie porady mówiące, jak w określonym czasie poprawić jakość swojego życia, można spokojnie zapomnieć.
Od bajek znacznie bardziej pouczające są mity, w których możemy zobaczyć z czym dawniej borykali się ludzie i jakie mieli problemy. nie istnieje cudowny sposób który odmieni wszystko wokół nas z dnia na dzień Zamiast tego, zamiast oszukiwania siebie bez przerwy, lepiej zadać sobie szereg pytań: kim właściwie jestem? do czego zmierzam? Jaki mam (jeśli mam) cel w życiu?odpowiedzi na te pytania mogą stać się kluczem do sukcesu.