Gry komputerowe

Ludzie grali w gry od bardzo dawna. Jest to metoda na relaks, a także często rywalizację. Jedną z najstarszych rozrywek znanych ludzkości jest gra królewska. Pierwsze zapisy o tej grze datowane są na czwarty wiek z terenu dzisiejszego Iranu, dokąd to szachy przywędrowały z Indii. Gramy także w inne gry, przykładowo wspomnę tylko domino, gry karciane, czy też futbol.


gra
Napisał: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gry weszły w nową erę wraz z odkryciem komputera domowego. Ogólnie o konsolach możemy powiedzieć właśnie, iż są takimi komputerami z konkretnym przeznaczeniem do grywania w różnego rodzaju gry, dla rozrywki. Pierwsze gry video powstały już w 1972 r.. Gra w nich zapisana, polegała na przemieszczaniu kropeczki na ekranie za pomocą dwu linii. Minęło 42 lata, zarówno komputery jak i konsole bardzo się zmieniły.


Ogólnie o współczesnych konsolach możemy powiedzieć, że są centrum rozrywek - najnowsze modele konsoli.

Te intrygujące posty posiadają swą kontynuację. Masz ochotę się z nią zaznajomić? Zatem idź do serwisu (https://e-gift.pl/oferta/dom-wyposazenie/do-krojenia/) i tam rozkoszuj się frapującymi informacjami.

Gry, które da się w nich zainstalować, oferują rozrywkę wszystkim, począwszy od wielbicieli sportu, po wielbicieli książek Fantazy. Tak więc, mamy możliwość kierować drużyny piłkarskie i to największe na świecie, można też potańczyć czy walczyć jako komandos. Zmienił się też sposób sterowania grą. Tradycyjne dżojstiki zastąpiono
konsola
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
kontrolerem ruchu. Oczywiście istnieją przeróżne rodzaje konsoli. Większości tych maszyn nie da się uaktualnić, zatem każda nowa wersja oprogramowania oznacza nowy produkt.

Jeśli przedstawiany tekst jest dla Ciebie fascynujący, odwiedź ten link nauczycielka przedszkola czasopismo, a zgłębisz więcej informacji, które Cię niezwykle zainteresują.

W Europie wartość rynku gier wideo oblicza się na 40 miliardów Euro w 2014 roku, co daje 170,4 mld PLN.

Segment ten bardzo szybko wzrasta. Przewiduje się, że w następnym roku wzrośnie aż o 40 procent, czyli osiągnie 60 mld Euro. Poszerzył się też krąg graczy. Co zadziwiające, sporą część z nich stanowią dorośli, panie po trzydziestce i mężczyźni po czterdziestce. W Rzeczypospolitej rynek ten ma wartość ok. 320 mln. Euro. Aktualnie w modzie są xBox wyprodukowane przez Microsoft, reagujące na ruch. Podczas gry konsola robi nam zdjęcia z których można potem się uśmiać, może uczyć nas tańca, pomaga gimnastykować się. Jest opcja by grać w towarzystwie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 08:11:25
Tagi: komputer, rynek, gra, konsola, oferta, wzrost