Na jakie czynniki zwrócić uwagę kupując piłkarzyki lub stół do bilarda?

Niejeden facet pragnie mieć w swoim domu piłkarzyki. Dają one znakomitą rozrywkę w towarzystwie znajomych oraz beztroską zabawę. Stół z piłkarzykami nie zajmuje dużo miejsca, w związku z czym można go ustawić dosłownie gdziekolwiek. Cieszą się one też dużą popularnością w barach, pudach czy też świetlicach.


piłkarzyki
Na podstawie: http://www.vivafitness.pl/
Piłkarzyki można podzielić na zarobkowe oraz rekreacyjne. Różnią się one tym, że te zarobkowe posiadają wrzutnik na żetony lub drobne. W momencie, gdy zdecydujemy się na nabycie takich piłkarzyków warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Po pierwsze super by było, by w górnej części stołu zawierały one szybkę. Dzięki niej podnosi się komfort zabawy oraz osłania ona sprzęt przed błyskawicznym zniszczeniem. Tutaj oferta: zagraj w piłkarzyki. Istotne jest też podświetlenie. Powinno być ono dobrze dobrane to znaczy tak, ażeby nie raziło graczy w oczy oraz było należycie jasne. Jeżeli prócz osób dorosłych z piłkarzyków będą korzystać dodatkowo dzieci trzeba nabyć takie, które posiadają teleskopowe pręty.

Jeśli jesteś zdania, że prezentowany post jest godny Twojej uwagi, to z pewnością warto zobaczyć tu pozostałe podobne teksty!

Dzięki temu wysuwana rurka nie wychodzi na druga stronę i nie sprawi urazu gracza z drugiej drużyny.

granie w bilard
Napisał: Jacek Becela
Na podstawie: http://www.flickr.com
Za wyjątkiem piłkarzyków częstym pragnieniem mężczyzn są też stoły bilardowe. Tutaj już trzeba mieć dużo wolnego miejsca, ażeby się zmieścił, nie przeszkadzał i przede wszystkim, aby można było swobodnie grać. Również ważne jest to, z czego został zbudowany a co za tym idzie, ile waży.

Aranżacja tej strony zaciekawiła Cię? A opracowane tu treści? Jeśli tak, to namawiamy do kolejnego tekstu. Tam czeka niezwykle ciekawa informacja (http://koloryjogi.pl/warsztaty-wyjazdowe-jogi/).

Te wykonane z najlepszej jakości mogą posiadać wagę osiągającą aż 500 kilo, w związku z tym są stabilne podczas zabawy. Warto, więc się upewnić czy konstrukcja lokalu mieszkalnego utrzyma takie obciążenie. Następnym istotnym szczegółem jest sukno. Im mniej jest ono szorstkie tym szybszy i bardziej perfekcyjny jest ruch bili. Oprócz stołu istotne też są dodatki do niego. Trzeba zakupić kije bilardowe, które pochodzą od znanych producentów. Jednakże, jeżeli jesteśmy osobami, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bilardem dobrym rozwiązaniem są tańsze modele. Od czasu do czasu takie akcesoria jak właśnie kije bilardowe, trójkąt, kreda oraz komplet bill załączane są do stołu. Zobacz także inne ciekawe propozycje: .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-28 08:10:35
Tagi: zabawa, gra, rozrywka, stół, piłkarzyki, bilard