Tag: domena

domena

Profesjonalna i biegła oszacowanie domen, czyli co warto o tym wiedzieć

Rasowa wycena domeny na pewno nie jest taka łatwa. Nieraz multum osób zastanawia się przykładowo nad tym czy cena, którą żąda sprzedawca za domenę jest rozsądna. Oczywiście to jedno z wielu pytań, które mogą Cię trapić, w związku z tym bezsprzecznie należałoby się zastanowić nieco szerzej nad fachową wyceną domeny oraz nad tym jakim sposobem ocenić jej wartość.

Read more

Nie zauważalne, ale bardzo ważne w codziennym życiu

Większość z nas na co dzień wykorzystuje z Internetu, oglądamy przeróżne portale, czytamy dane ze świata i kraju, często podajemy adresy portali, które pragniemy obejrzeć, jednak tak na pewno mało kto uświadamia sobie, że te wszystkie adresy nie mogłyby istnieć, gdyby nie dobra domena na której mogą one być umieszczone.

Read more

Domeny w sieci a znacząca pomoc fachowców

Największą popularnością w internecie cieszą się witryny internetowe, których domeny wyróżniają się czymś niezwykłym. Marki chcą z całych sił kontynuować współpracę ze specjalistami godnymi zaufania. Gdy chodzi o dostępne w sieci możliwości, wskazane jest zwrócić szczególną uwagę na polecenie innych klientów. Każdy producent powinien mieć solidne podstawy, by podać nazwę domeny niesamowicie przyciągającej potencjalnych odbiorców.

Read more

Kupowanie domen

Każda firma potrzebuje czasem odpowiedniej wizytówki, żeby prosperować na rynku. W przypadku zwykłego świata interesów oraz biznesów zachodzących tylko w relacjach międzyludzkich przedtem starczył papier oraz rozpoznawczy emblemat, aktualnie jednak rzecz nie jest już aż tak banalna. W epoce sieciowych kontaktów swoistą funkcje wizytówki pełnią domeny sieciowe. Są to części adresów internetowych oddzielone kropkami, które świadczą o prawdziwości informacji usług. Ich dokładne przypisanie upraszcza użytkownikom wiedzę o tym, komu a, także jakiej stronce warto zaufać, co bywa zwłaszcza ważne w wypadku firm i banków.

Read more

Domena – skąd jej cena?

Internet to bez cienia wątpliwości jeden z najważniejszych wynalazków, jakie powołał do życia człowiek. Cyberprzestrzeń stała się światowym medium, na którym miliony ludzi rozmawia ze sobą, wyraża siebie, szuka informacji, dyskutuje. To także przepastna baza potencjalnych klientów, używana chętnie przez firmy, które chcą odnieść sukces we dzisiejszej, kryzysowej rzeczywistości ekonomicznej.

Read more