Tag: lalki

lalki

Zjawisko Gender – czy warto toczyć bój?

Termin Gender, który po prostu znaczy płeć społeczną, jest przez niektóre środowiska w naszym kraju mocno demonizowany. Rozmowy na ten temat wywołują wciąż dużo emocji. Moim zdaniem (i zdaniem wielu psychologów) robi się problem tam gdzie go nie ma.
Odkąd pamiętam dziewczynki nie tylko misie czy lalki ubierały w ubranka dla lalek, karmiły czy wkładały im do buzi smoczki. Również szły w ruch samoloty, rakiety czy też samochody zabawki.

Read more

Lalki nieprzerwanie są mega modne

Chociaż dzisiejsze realia są bardzo inne, aniżeli takie sprzed przykładowo 40 lat, to jednakże trudno nie dostrzec, że w przypadku lalek pewnie rzeczy są bądź co bądź stałe, przenigdy nie ulegają zmianom. A więc - lalki są nadal bardzo popularne, większość małych dziewczynek kocha bawić się swoimi lalkami.

Read more

Co kupić małemu dziecku na prezent?

Dzieci są coraz bardziej wybredne - nawet jeżeli są umiejętnie chowane wymagają ciągle przednich zabawek. Naturalnie nawet mega rozpieszczone dzieciątko orientuje się, że codziennie tak czy siak nie będzie dostawało prezentów, ale bądź co bądź odgrywają one niesamowicie istotną rolę w jej niedługim życiu.

Read more

Kup mi mamo fajne klocki

Klocki lego to nie jedynie budowanie, czego się chce, co tylko wyobraźnia nam podsunie, klocki lego to też pudełka z przygotowanym scenariuszem, pokazują, co trzeba złożyć i o co chodzi w tej serii klocków, do takich serii zalicza się między innymi klocki lego castle. Fortece, które trzeba bronić przed smokami, księżniczki zamknięte w wieży, rycerze z mieczami, to niesamowita akcja, którą daje się wydobyć z lego castle. Niektóre osoby twierdzą, że z klocków lego można wyrosnąć i trzeba im głośno powiedzieć, że są w błędzie. Każdy bez względu na wiek, jeżeli mają więcej niż sześć lat – dolna granica jest określona ze względu na bezpieczeństwo najmłodszych, na pewno będzie się doskonale bawił tworząc coraz to nowe konfiguracje z klocków lego.

Read more

Warto zakupić córce jakąś lalkę

Córeczka chce, aby rodzice wreszcie kupili jej lalkę? No cóż, z pewnością lalki są w dalszym ciągu bardzo popularne wśród dzieci. I doskonale, bo w sumie jest tak, że lalki mogą zagwarantować niezwykłą zabawę.

Read more

Którą lalkę kupić w prezencie dla dziewczynki?

Którą lalkę zakupić własnej córze, bratanicy, wnuczce? Trudno to jakby nie patrzeć zapytanie, ale można w sumie powiedzieć, że naprawdę nie trzeba być ogromnym specjalistą od lalek, aby móc wybrać taką lalkę, która pod dosłownie każdym względem jest w stanie się mocno podobać.

Read more

Poszukujemy pięknej lalki dla córki

Niby można pomyśleć, że kupno zwykłej lalki dla własnej córki to i tak nie jest zbytnio ciekawy temat. Jednakże ciężko nie zauważyć, iż na każdy temat trzeba pisać, rozmawiać. Bo mimo wszystko typowi rodzice nie wiedzą całkowicie, które lalki z bajek są teraz cool.

Read more