Tag: zabawek

zabawek

Jakie zabawki dla chłopców i dziewczynek kupić?

Kiedy coraz bliżej są święta lub urodziny naszych dzieci, zazwyczaj staje przed nami problem: jakie zabawki dla dzieci będą najodpowiedniejsze i gdzie dokonać ich zakupu? Najtrudniejszą kwestią nie staje się tylko to, czy sklepy z zabawkami mają w swojej ofercie wymarzone dla naszych pociech upominki, ale także i to, czy wymarzona lub upatrzona przez nas zabawka, jest bezpieczna i spełnia najważniejsze atesty.

Read more

Klocków siła

Każdy wie, że jeśli dziecko jest zafascynowane jakąś bajką to z chęcią będzie sięgało po gry z bohaterami tej bajki. Zastanawiający natomiast jest fakt, że powstają ciągle kolekcje zabawek związanych z filmami, które swoją premierę w kinach miały dawno temu. Mimo to na wszystkich kontynentach możemy spotkać fanów tych filmowych ekranizacji i co ważne wiele elementów z konkretnych historii wpisało się w świecie ikon kultury na stałe. Pewnie dlatego klocki lego gwiezdne wojny są, były i na pewno będą jednymi z chętniej kupowanych zestawów lego.

Read more

W jaki sposób poprawiać kreatywne myślenie u własnego malucha?

Zwiększanie u własnej pociechy kreatywnego rozumowania to obowiązek dosłownie każdego rodzica! W końcu z całą pewnością nie chcielibyśmy mieć tego dziecka, które najzupełniej niczym się nie może wyróżniać. Naturalnie chodzi wyłącznie o pozytywne wyróżnienie się, zero problemu. Nierzadko twierdzimy, że polska szkoła państwowa produkuje przede wszystkim takich ludzi, którzy w sumie posiadają sporą wiedzę teoretyczną, lecz cóż z tego wszystkiego, jeżeli są ogromne kłopoty z kreatywnym myśleniem?

Read more